Liktenīgā atgriešanās

Janas Veinbergas detektīvromāns “Liktenīgā atgriešanās”

Janas Veinbergas detektīvromāns “Liktenīgā atgriešanās” stāsta par jaunu, daudzsološu aktrisi Aiju.

Romāna galvenās varones un Gunāra romantiskās attiecības beidzās tajā mirklī, kad Aija paziņo, ka ir stāvoklī, taču Gunārs noraida jebkādu iespēju šķirties no sievas. Jaunā, daudzsološā aktrise nolemj pārcelties no Rīgas uz dzimto mazpilsētu pie mātes, lai mierā un klusumā sagaidītu dēliņa piedzimšanu.

Līdz ar atgriešanos mājās, atgriežas arī sāpīgās pagātnes atmiņas par pirmo mīlestību Kalvi, ko cenšas kliedēt uzņēmējs Vilnis.

Lai gan sākumā liekas, ka pilsētiņa ir klusa un mierīga, Aija drīz vien pārliecinās, ka dzīve kūsāt kūsā arī šeit – ar savām intrigām, tenkām un vietējo aktrišu greizsirdības scēnām un režisoru ambīcijām.

Kā zibens spēriens no skaidrām debesīm mazpilsētas mieru satricina  ziņa, ka kāds slepkavo jaunas sievietes, taču slepkavas rīcības motīvi sabiedrībai nav īsti skaidri. Arī Aijai liekas, ka viņai kāds seko un viņai jāizšķiras, kā rīkoties un kam uzticēties, lai saglabātu savu dzīvību un bērniņu un nenodotu mīlestību…

Par to, ko liktenis bija sagatavojis romāna galvenajai varonei dzimtajā mazpilsētā detektīvromānu cienītājus aicinām noskaidrot, izlasot jauno grāmatu!

Lietišķās informācijas dienests